
Extracts - Badder/Sugar/shatter
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g new vendor offer | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g | £41.56 | $55.00 | £11.87/g |
| 7g | 7 g | £71.78 | $95.00 | £10.25/g |
| 14g | 14 g | £132 | $175.00 | £9.44/g |
| 28g | 28 g | £242 | $320.00 | £8.64/g |
| 56g | 56 g | £468 | $620.00 | £8.37/g |
Price history
Tracked since 21 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.37/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (57% cheaper).
Seller: DabmanUK has 2 live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4 reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Extracts Stains will change quickly Will always try to get the preferred strain but these will change every few days Current stock Chiocolope sugar Please use the below link before ordering as it helps us with escrow payment terms! …



