biggysearch ♥ LB status

X3 Filtred (C.T.N.G) coming soon !

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Dr.BigJuice has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-25 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🌍 Shipped from Multiple Countries Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.2g3.2 g x3 filtred£33.01$43.64£10.32/g
5.3g5.3 g x3 filtred£52.12$68.91£9.83/g
10g10 g x3 filtred£86.87$114.85£8.69/g
20g20 g x3 filtred£174$229.70£8.69/g
30g30 g x3 filtred£243$321.58£8.11/g
Listing description

AVAILABLE RN ! Order via this link to support the shop: https://littlebiggy.org/link/atLew9 This light brown hash features a soft, sandy, and crumbly texture with a golden yellow core that breaks down easily by hand. When broken open, the…

Live hash on LittleBiggy now

See all