biggysearch ♥ LB status

Dry Sift Hash

🇬🇧 Ships from United Kingdom Hash about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g cook £34.00 $45.00 £9.71/g
7g 7 g cook £55.91 $74.00 £7.99/g
14g 14 g cook £106 $140.00 £7.56/g
28g 28 g cook £202 $267.00 £7.21/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£7.21/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (21% cheaper).

Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar hash listings

All hash by £/g
Listing description

Dry Sift Hash Yo biggas here we have some Dry Sift hash high grade 120u 73u 45u 25u Strong and effective Strain Cook Enjoy everyone Thank you