
🇺🇸 Lemon Cherrylato (Mids)
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £22.67 | $30.00 | £11.34/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 grams | £71.78 | $95.00 | £10.25/g |
| 14g | 14 grams | £113 | $150.00 | £8.10/g |
| 28g | 28 grams | £196 | $260.00 | £7.02/g |
Price history
Tracked since 19 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.02/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
🇺🇸 Lemon Cherrylato Banging quality mids! Lemon Cherry Gelato is a slightly indica dominant hybrid strain (60% indica/40% sativa) created through crossing the infamous Sunset Sherbet X Girl Scout Cookies X another unknown strain. The p…



