biggysearch ♥ LB status

Jet Fuel Gelato

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER 50% Sativa / 50% Indica | THC: 23% The flavor is sweet and fruity, featuring berry notes on the inhale followed by a lightly peppery, sour citrus finish. The aroma is bold and pungent, blending fresh sour citrus with creamy…

Live flower on LittleBiggy now

See all