
TIRAMISU
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g tiramisu | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g tiramisu | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g tiramisu | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g tiramisu | £162 | $215.00 | £5.80/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.80/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (11% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Tiramisu, also known as “Tiramisu Cookies,” is a hybrid weed strain made by crossing Wedding Cake with Gelato #45.



