biggysearch ♥ LB status

PINK ROZAY

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-12 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£35.55$45.00£10.16/g
7g7 gram£67.15$85.00£9.59/g
14g14 gram£130$165.00£9.31/g
28g28 gram£253$320.00£9.03/g
Listing description

Pink Rozay Pink Rozay is an indica dominant hybrid strain (80% indica/20% sativa) created through crossing the delicious Lemonchello 10 X LPC75 strains.

Live flower on LittleBiggy now

See all