
WPFF Ice Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g candy thin mints | £34.00 | $45.00 | £34.00/g |
| 1g | 1 g guava tartz | £34.00 | $45.00 | £34.00/g |
| 1g | 1 g honey wine | £90.67 | $120.00 | size unclear |
| 2g | 2 g candy thin mints | £68.00 | $90.00 | £34.00/g |
| 2g | 2 g guava tartz | £68.00 | $90.00 | £34.00/g |
| 2g | 2 g melon ball | £159 | $210.00 | size unclear |
| 2g | 2 g honey wine | £159 | $210.00 | size unclear |
| 3g | 3 g candy thin mints | £94.45 | $125.00 | £31.48/g |
| 3g | 3 g guava tartz | £94.45 | $125.00 | £31.48/g |
| 3g | 3 g honey wine | £227 | $300.00 | size unclear |
| 5g | 5 g candy thin mints | £155 | $205.00 | £30.98/g |
| each | 1 pack ice pack | £7.56 | $10.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 1 price change recorded across 12 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g candy thin mints | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 1g | 1 g guava tartz | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 16 Aug 2026 | 0 |
| 1g | 1 g honey wine | £90.67 | £90.67 | £90.67 | 18 Sep 2026 | 0 |
| 2g | 2 g candy thin mints | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 2g | 2 g guava tartz | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 16 Aug 2026 | 0 |
| 2g | 2 g melon ball | £159 | £159 | £174 | 7 Aug 2026 | 1 (last 28 Aug 2026) |
| 2g | 2 g honey wine | £159 | £159 | £159 | 18 Sep 2026 | 0 |
| 3g | 3 g candy thin mints | £94.45 | £94.45 | £94.45 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 3g | 3 g guava tartz | £94.45 | £94.45 | £94.45 | 16 Aug 2026 | 0 |
| 3g | 3 g honey wine | £227 | £227 | £227 | 18 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g candy thin mints | £155 | £155 | £155 | 7 Aug 2026 | 0 |
| each | 1 pack ice pack | £7.56 | £7.56 | £7.56 | 7 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£30.98/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (240% dearer).
Seller: TheHashCollective23 has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 7,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
More lovely WPFF available for my biggas. More incredible 1st washes sourced from Spain. Save yourself a trip to Barcelona. But don't think too long else these are getting smoked. GMO Honey Wine We also have more lush WPFF. This is 1st a…



