biggysearch ♥ LB status

Premium Branded Statics

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Hash Sultan has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 gram rainbow z£37.10$50.00£37.10/g
1g1 gram candy gas£37.10$50.00£37.10/g
1g1 gram perm x zeclair£37.10$50.00£37.10/g
1g1 gram la rainbow z£37.10$50.00£37.10/g
2g2 grams la rainbow z£66.78$90.00£33.39/g
2g2 grams rainbow z£66.78$90.00£33.39/g
2g2 grams perm x zeclair£66.78$90.00£33.39/g
2g2 grams candy gas£66.78$90.00£33.39/g
5g5 grams message for strain£141$190.00£28.20/g
Listing description

Hey guys! This is the most premium of all of our hashes and it cost us an arm and a leg! Our first batch is Red Belt by Mr Miyagi, Direct Cali import. Super high quality perfectly cured 70-120u premium static hash. Strains include: Cand…

Live hash on LittleBiggy now

See all