
DAWG
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 1 7g dawg | £30.22 | $40.00 | £4.32/g |
| 14g | 1 14g dawg | £60.45 | $80.00 | £4.32/g |
| 28g | 1 28g dawg | £121 | $160.00 | £4.32/g |
| 56g | 1 56g dawg | £277 | $366.00 | £4.94/g |
| each | 1 3.5 dawg | £18.89 | $25.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 17 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 5 sizes. The cheapest size (7g) is 38% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 1 7g dawg | £30.22 | £30.22 | £49.11 | 17 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 14g | 1 14g dawg | £60.45 | £60.45 | £79.34 | 17 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 28g | 1 28g dawg | £121 | £121 | £148 | 17 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 56g | 1 56g dawg | £277 | £277 | £277 | 17 Sep 2026 | 0 |
| each | 1 3.5 dawg | £18.89 | £18.89 | £22.67 | 17 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
How this compares
£4.32/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (34% cheaper).
Seller: Chut has 1 live listing on LittleBiggy, rated 9.2/10 from 10+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
New batch more of a creamy earth dawg 20/10 You know the drill, nice example of some dawg. I know some people love dawg and the effects it gives to help them medically. This dawg is creamy with a slight gas to it. Perfect for a heavy smoker…



