biggysearch ♥ LB status

Platinum Punch

No longer listed on LittleBiggy. This flower from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-08 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£45.03$57.00£9.01/g
10g10 grams£84.53$107.00£8.45/g
15g15 grams£108$137.00£7.22/g
25g25 grams£178$225.00£7.11/g
50g50 grams£332$420.00£6.64/g
Listing description

platinum punch is a bit of an urban legend regarding its background but for us, it feels like an indica-dominant strain. It smells like citrus and when smoked it has the same taste with a spicy undertone. Appearance: dark purple nugs, ver…

Live flower on LittleBiggy now

See all