
Moroccan Hash 🇲🇦
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 10 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 g amnesia | £26.45 | $35.00 | £5.29/g |
| 10g | 10 g amnesia | £41.56 | $55.00 | £4.16/g |
| 25g | 25 g introduction | £60.45 | $80.00 | £2.42/g |
| 25g | 25 g amnesia | £68.00 | $90.00 | £2.72/g |
| 50g | 50 g amnesia | £136 | $180.00 | £2.72/g |
| 100g | 100 g amnesia | £257 | $340.00 | £2.57/g |
Price history
Tracked since 25 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£2.42/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (73% cheaper).
Seller: UpInSmokes has 1 live listing on LittleBiggy, rated 7.2/10 from 8 reviews, averaging about 10 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Moroccan commercial hash Stamps change regular Please choose from: Amnesia stamp https://littlebiggy.org/link/gd22Hv Please order through this reference link it helps us out massively with escrow fees 🙏 Thank you



