biggysearch β™₯ LB status

Rambo Elektra Ice Cali ⚑🧊

No longer listed on LittleBiggy. This flower from rambouk2uk has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-26 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
πŸ‡¬πŸ‡§ Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSDΒ£/g
2g2 g ice caliΒ£20.18$25.54Β£10.09/g
3.5g3.5 g ice caliΒ£34.63$43.83Β£9.89/g
7g7 g ice caliΒ£62.88$79.60Β£8.98/g
14g14 g ice caliΒ£123$155.48Β£8.77/g
28g28 g ice caliΒ£238$301.64Β£8.51/g
Listing description

Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/b84XlW Howdy Troops 🫑 Elektra Ice Cali is a special top-shelf weed, that delivers a clean, flavourful and potent experience. Its effects are described as a b…

Live flower on LittleBiggy now

See all