biggysearch ♥ LB status

PEANUT BUTTER BREATH

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £20.78 $27.50 £5.94/g
7g 7 gram £37.78 $50.00 £5.40/g
14g 14 gram £68.00 $90.00 £4.86/g
28g 28 gram £132 $175.00 £4.72/g

Price history

Tracked since 19 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£4.72/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (27% cheaper).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Peanut Butter Breath listings →

Listing description

Peanut Butter Breath Peanut Butter Breath is a rare evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa) created through crossing the classic Dosidos X Mendobreath F2 strains.