biggysearch ♥ LB status

Whisky Octane

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£88.48$112.00£6.32/g
28g28 g£160$203.00£5.73/g
Listing description

UK FLOWER 70% Indica / 30% Sativa | THC: 21% The flavor is a standout, marrying sweet candy and fruity notes with a thick, gassy diesel backbone, finishing with a smooth, slightly boozy oak-and-malt warmth that nods to its name on the exh…

Live flower on LittleBiggy now

See all