biggysearch ♥ LB status

Wedding Cake USA BHO

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from Myconauts has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-14 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5g£49.99$67.60£14.28/g
14g14g£184$248.79£13.14/g
28g28g£349$471.60£12.46/g
Listing description

3.5G $67.60 14G $248.79 28G $471.60

Live concentrate on LittleBiggy now

See all