biggysearch ♥ LB status

Jaffa Caked Cookies

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

Hybrid – 50% Indica / 50% Sativa | THC: 23% The flavor is sweet and spicy, leading with fruity grape up front before a nutty cookie exhale rounds it out with a tingle on the tongue. The aroma is just as juicy, blending a sour citrusy overt…

Live flower on LittleBiggy now

See all