
Shadow Runtz *Free Shipping*
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £10.58 | $14.00 | £10.58/g |
| 3.5g | 3.5 g | £33.25 | $44.00 | £9.50/g |
| 7g | 7 g | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 g | £107 | $142.00 | £7.66/g |
| 28g | 28 g | £204 | $270.00 | £7.29/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.29/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (62% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Dark-fruit decadence meets velvety euphoria in this resin-slick modern hybrid. Shadow Runtz is an indica-leaning hybrid rooted in the celebrated Runtz lineage, typically bred from the iconic cross of Zkittlez × Gelato. Select “Shadow” phen…



