biggysearch ♥ LB status

Rambo Blueberry Jam Cali 🫐

No longer listed on LittleBiggy. This flower from rambouk2uk has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-26 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 g jam cali£20.18$25.54£10.09/g
3.5g3.5 g jam cali£34.63$43.83£9.89/g
7g7 g jam cali£62.88$79.60£8.98/g
14g14 g jam cali£123$155.48£8.77/g
28g28 g jam cali£238$301.64£8.51/g
Listing description

Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/GzD0cl Howdy Troops 🫡 Blueberry Jam Cali is an indica-dominant hybrid, known for its sweet blueberry and fruity aroma, with hints of citrus and melon. It give…

Live flower on LittleBiggy now

See all