biggysearch ♥ LB status

Afgan Squidgy Black

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Eddys Hashbar has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g black gold£35.55$45.00£10.16/g
7g7 g black gold£63.20$80.00£9.03/g
14g14 g black gold£118$150.00£8.46/g
28g28 g black gold£225$285.00£8.04/g
Listing description

For the old school smoker black gold is a Afgan squidgy black hash just like the old days.

Live hash on LittleBiggy now

See all