biggysearch ♥ LB status

Hash Listing

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Rozzyexpress has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-06 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
1.75g1.75 grams£17.78$22.50£10.16/g
3.5g3.5 grams£31.60$40.00£9.03/g
7g7 grams£59.25$75.00£8.46/g
14g14 grams£107$135.00£7.62/g
28g28 grams£194$245.00£6.91/g
Listing description

The Rozzy hash listing! https://littlebiggy.net/link/OaMds3 Current batch: Choc mint OG (temple ball style) This is a lovely bit of hash that punches well above it's price point. It's made from some outdoor grown chocolate mint OG. The s…

Live hash on LittleBiggy now

See all