
Moroccan Frozen Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g mimosa punch | £31.74 | $42.00 | £9.07/g |
| 7g | 7 g mimosa punch | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 14g | 14 g mimosa punch | £106 | $140.00 | £7.56/g |
| 28g | 28 g mimosa punch | £202 | $267.00 | £7.21/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.21/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (21% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Moroccan Frozen hash We just had a fresh delivery from morocco Here is some Finest frozen hash from morocco at reasonable price 1 strain atm Mimosa Punch Thank you RB



