
PREMIUM DRY SIFT HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1g ocaso= sunset sherbet | £20.40 | $27.00 | £20.40/g |
| 2g | 2g ocaso= sunset sherbet | £40.05 | $53.00 | £20.02/g |
| 3g | 3g ocaso= sunset sherbet | £59.69 | $79.00 | £19.90/g |
| 4g | 4g ocaso= sunset sherbet | £78.58 | $104.00 | £19.64/g |
| 5g | 5g ocaso= sunset sherbet | £95.96 | $127.00 | £19.19/g |
| 10g | 10g ocaso= sunset sherbet | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 50g | 50g ocaso= sunset sherbet | £907 | $1,200.00 | £18.13/g |
| 100g | 100g ocaso=sunset sherbet | £1,738 | $2,300.00 | £17.38/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£17.38/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (91% dearer).
Seller: SENSI MART has 1 live listing on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 3,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
NOW ON SALE SALE SALE SALE SALE https://vimeo.com/927342116 Premium dry sift has made from Premium cured flower static tech then cure to perfection. Cultivated and sift in California. Hash for the hash aficionado. Very soft squidgy punge…



