biggysearch ♥ LB status

PURPLE BISCOTTI

No longer listed on LittleBiggy. This flower from THESPACEMEN has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-09 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g purple biscotti£25.68$32.50£7.34/g
7g7 g purple biscotti£47.40$60.00£6.77/g
14g14 g purple biscotti£90.85$115.00£6.49/g
28g28 g purple biscotti£174$220.00£6.21/g
Listing description

Purple Biscotti is a hybrid weed strain made from a genetic cross between Biscotti and Purple Punch.

Live flower on LittleBiggy now

See all