biggysearch ♥ LB status

MENDO BREATH

No longer listed on LittleBiggy. This flower from BUDDHAS BEST has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-20 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g mendo breath£23.70$30.00£6.77/g
7g7 g mendo breath£43.45$55.00£6.21/g
14g14 g mendo breath£80.98$102.50£5.78/g
28g28 g mendo breath£154$195.00£5.50/g
Listing description

Mendo Breath is an indica marijuana strain made by crossing OGKB with Mendo Montage. This strain produces a euphoric high with powerful body effects that help relieve pain and discomfort. While it may be tempting to smoke this strain during…

Live flower on LittleBiggy now

See all