biggysearch ♥ LB status

Connected Dispensary Jars

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 grams nightshade 34thc £60.45 $80.00 £17.27/g
3.5g 3.5 grams night shade (30.69%) £68.00 $90.00 £19.43/g
3.5g 3.5 grams electric blue 34thc £68.00 $90.00 £19.43/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£17.27/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (166% dearer).

Seller: The Gentlemen Dealers has 90+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 25,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

Imported directly. Bon appetit :)