biggysearch ♥ LB status

Blue Print

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram triple lindy £60.45 $80.00 £17.27/g
3.5g 3.5 grams p90 £60.45 $80.00 £17.27/g
3.5g 3.5 gram sumer bueno £60.45 $80.00 £17.27/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£17.27/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (166% dearer).

Seller: The Gentlemen Dealers has 90+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 25,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

Imported cali pack's Triple Lindy 34% thc P90 22% thc Sumer Bueno 23% thc Bon appetit :)