biggysearch ♥ LB status

BEST OF BRITISH

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g london mochi £26.45 $35.00 £7.56/g
3.5g 3.5 g blue sugar £27.20 $36.00 £7.77/g
3.5g 3.5 g apple fritter £27.20 $36.00 £7.77/g
7g 7 g london mochi £47.23 $62.50 £6.75/g
7g 7 g blue sugar £49.11 $65.00 £7.02/g
7g 7 g apple fritter £51.00 $67.50 £7.29/g
14g 14 g london mochi £86.89 $115.00 £6.21/g
14g 14 g blue sugar £90.67 $120.00 £6.48/g
14g 14 g apple fritter £90.67 $120.00 £6.48/g
28g 28 g london mochi £168 $222.50 £6.00/g
28g 28 g blue sugar £174 $230.00 £6.21/g
28g 28 g apple fritter £176 $232.50 £6.27/g

Price history

Tracked since 5 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 12 sizes.

WeightVarietyNowLowest seenHighest seenFirst trackedChanges
3.5g3.5 g london mochi£26.45£26.45£26.4527 Sep 20260
3.5g3.5 g blue sugar£27.20£24.56£27.205 Sep 20261 (last 24 Sep 2026)
3.5g3.5 g apple fritter£27.20£27.20£27.2027 Sep 20260
7g7 g london mochi£47.23£47.23£47.2327 Sep 20260
7g7 g blue sugar£49.11£45.34£49.115 Sep 20261 (last 24 Sep 2026)
7g7 g apple fritter£51.00£51.00£51.0027 Sep 20260
14g14 g london mochi£86.89£86.89£86.8927 Sep 20260
14g14 g blue sugar£90.67£85.01£90.675 Sep 20261 (last 24 Sep 2026)
14g14 g apple fritter£90.67£90.67£90.6727 Sep 20260
28g28 g london mochi£168£168£16827 Sep 20260
28g28 g blue sugar£174£164£1745 Sep 20261 (last 24 Sep 2026)
28g28 g apple fritter£176£176£17627 Sep 20260

How this compares

£6.00/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% cheaper).

Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

NEW PRODUCT RANGE London Mochi Apple Fritter Blue Sugar We wanted to go back to the old school routes and have a listing dedicated to British Grown Products. This listing will only contain British Grown Products, and the best at that. Enj…