biggysearch ♥ LB status

10/10 StarDawg

No longer listed on LittleBiggy. This flower from HigherHealing has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-18 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
7g7 g£46.18$62.00£6.60/g
14g14 g£81.19$109.00£5.80/g
28g28 g£130$175.00£4.66/g
125g125 g£514$690.00£4.11/g
250g250 g£928$1,246.00£3.71/g
500g500 g£1,698$2,280.00£3.40/g
1000g1000 g£3,196$4,290.00£3.20/g
Listing description

10/10 StarDawg – Potent, Pungent, Proven This batch of StarDawg (Chemdawg 4 x Tres Dawg) comes in loud and gassy, with that unmistakable diesel and earthy citrus nose. Dense, frosty buds deliver a heavy-hitting hybrid high—starting with an…

Live flower on LittleBiggy now

See all