biggysearch ♥ LB status

La Mousse Hash – Rainbow Belts

No longer listed on LittleBiggy. This hash from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-02 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£8.69$11.00£8.69/g
3.5g3.5 g£23.70$30.00£6.77/g
7g7 g£45.43$57.50£6.49/g
14g14 g£82.95$105.00£5.92/g
28g28 g£162$205.00£5.78/g
Listing description

Modern terpene brilliance meets airy mousse texture—vibrant fruit character with uplifting clarity. La Mousse Hash – Rainbow Belts is a terpene-forward mousse-style hash crafted from the highly aromatic Rainbow Belts cultivar, a celebrated…

Live hash on LittleBiggy now

See all