biggysearch ♥ LB status

Gruntz

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£47.40$60.00£13.54/g
7g7 g£71.10$90.00£10.16/g
14g14 g£126$160.00£9.03/g
28g28 g£237$300.00£8.46/g
Listing description

🇺🇸 PREMIUM CALI / BUD FLOWER WEED (ZKITTLEZ x GELATO) Listed: 02/06 Type: Indica Dominant Hybrid THC: 25% - 32% Aroma: Sugary cotton candy, with hints of creamy gelato. Flavor: Smooth hits of candy, cream and some faint gas. Effects…

Live flower on LittleBiggy now

See all