biggysearch ♥ LB status

BigJuice Crisp Apple / Cali Genetics (Top-Shelf)

🌍 Ships from Multiple Countries Flower

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g crisp apple £29.50 $39.04 £8.43/g
5g 5 g crisp apple £45.99 $60.86 £9.20/g

Price history

Tracked since 22 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 2 sizes. The cheapest size (3.5g) is 15% above its first tracked price and at its highest point so far.

WeightVarietyNowLowest seenHighest seenFirst trackedChanges
3.5g3.5 g crisp apple£29.50£25.68£29.5022 Sep 20261 (last 22 Sep 2026)
5g5 g crisp apple£45.99£40.04£45.9922 Sep 20261 (last 22 Sep 2026)

How this compares

£8.43/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (30% dearer).

Seller: Dr.BigJuice has 2 live listings on LittleBiggy.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

STOCK LIMITED ! STOCK LIMITED ! STOCK LIMITED ! Order via this link to support the shop: https://littlebiggy.org/link/mWPhPz DISCOUNTED PRICE AVAILABLE RIGHT NOW !!! INDICA DOMINANT 80% 26% THC BigJuice Crisp Apple is a premium selectio…