biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Candy Chrome (Mids)

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
2g 2 grams £22.67 $30.00 £11.34/g
3.5g 3.5 grams £37.78 $50.00 £10.79/g
7g 7 grams £71.78 $95.00 £10.25/g
14g 14 grams £113 $150.00 £8.10/g
28g 28 grams £196 $260.00 £7.02/g

Price history

Tracked since 27 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£7.02/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).

Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

🇺🇸 Candy Chrome Banging quality Mids! Candy Chrome, also known as “Candy Chrome #27,” is an evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa) created through crossing the delicious Runtz X The Menthol strains. Named for its gorgeou…