biggysearch ♥ LB status

Vanilla Frosting

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER 65% Indica / 35% Sativa | THC: 21% The flavor is sweet and indulgent, closely resembling creamy vanilla frosting with subtle hints of rich florals. The aroma follows suit, blending sugary vanilla notes with light herbal and…

Live flower on LittleBiggy now

See all