biggysearch ♥ LB status

Sour Banana OG

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£88.48$112.00£6.32/g
28g28 g£160$203.00£5.73/g
Listing description

UK FLOWER 70% Sativa / 30% Indica | THC: 21% The flavor blends sour fruit and sweet banana with a sharp diesel bite, layering ripe tropical notes over a fuel-forward backbone that finishes with a tangy citrus edge on the exhale. The aroma…

Live flower on LittleBiggy now

See all