biggysearch ♥ LB status

Alien Z Flower

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Rozzyexpress has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-02 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams£27.65$35.00£7.90/g
7g7 grams£51.35$65.00£7.34/g
14g14 grams£94.80$120.00£6.77/g
28g28 grams£182$230.00£6.49/g
Listing description

RozzyGrown flower - no PGRs, pesticides or nastiness involved! Real description coming soon but for now all I can say is it's strong, it's smooth and it's very tasty!

Live flower on LittleBiggy now

See all