
🇺🇸 Jellyz (Mids)
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £22.67 | $30.00 | £11.34/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 grams | £71.78 | $95.00 | £10.25/g |
| 14g | 14 grams | £113 | $150.00 | £8.10/g |
| 28g | 28 grams | £196 | $260.00 | £7.02/g |
Price history
Tracked since 27 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.02/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (64% cheaper).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
🇺🇸 Jellyz Banging quality Mids! Jellyz (often stylized as Jelly Z) is a modern hybrid prized for candy-sweet aromas, dense resin production, and high test results that routinely land in the mid-to-high 20s for THC. Multiple market repo…



