
Static hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g angry orange | £30.22 | $40.00 | £30.22/g |
| 1g | 1 g ice cream cake | £30.22 | $40.00 | £30.22/g |
| 1g | 1 g afghan x thai | £35.89 | $47.50 | £35.89/g |
| 1g | 1 g garlic pie | £35.89 | $47.50 | £35.89/g |
| 1g | 1 g strawberry gelato | £35.89 | $47.50 | £35.89/g |
| 2g | 2 g angry orange | £58.56 | $77.50 | £29.28/g |
| 2g | 2 g ice cream cake | £58.56 | $77.50 | £29.28/g |
| 2g | 2 g afghan x thai | £64.23 | $85.00 | £32.12/g |
| 2g | 2 g garlic pie | £64.23 | $85.00 | £32.12/g |
| 2g | 2 g strawberry gelato | £64.23 | $85.00 | £32.12/g |
| 3g | 3 g angry orange | £79.34 | $105.00 | £26.45/g |
| 3g | 3 g ice cream cake | £79.34 | $105.00 | £26.45/g |
| 3g | 3 g afghan x thai | £94.45 | $125.00 | £31.48/g |
| 3g | 3 g garlic pie | £94.45 | $125.00 | £31.48/g |
| 3g | 3 g strawberry gelato | £94.45 | $125.00 | £31.48/g |
| 5g | 5 g angry orange | £121 | $160.00 | £24.18/g |
| 5g | 5 g ice cream cake | £121 | $160.00 | £24.18/g |
| 5g | 5 g afghan x thai | £144 | $190.00 | £28.71/g |
| 5g | 5 g garlic pie | £144 | $190.00 | £28.71/g |
| 5g | 5 g strawberry gelato | £144 | $190.00 | £28.71/g |
| 10g | 10 g angry orange | £223 | $295.00 | £22.29/g |
| 10g | 10 g ice cream cake | £223 | $295.00 | £22.29/g |
| 10g | 10 g afghan x thai | £272 | $360.00 | £27.20/g |
| 10g | 10 g garlic pie | £272 | $360.00 | £27.20/g |
| 10g | 10 g strawberry gelato | £272 | $360.00 | £27.20/g |
| each | 1 pack ice pack | £7.56 | $10.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£22.29/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (145% dearer).
Seller: TheHashCollective23 has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 7,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
New static sift. We bring you The Melt Co. premium static hash Strawberry Gelato Afghan x Thai old school heads will know those are the supposed genetics of Northern Lights Garlic Pie We have some more of the classic static Angry Orange I…



