biggysearch ♥ LB status

Guava Dawg

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£27.65$35.00£7.90/g
7g7 g£44.24$56.00£6.32/g
14g14 g£80.58$102.00£5.76/g
28g28 g£145$183.00£5.16/g
Listing description

UK FLOWER Hybrid – 60% Indica / 40% Sativa | THC: 24% The flavor is sweet and tropical, blending bright citrus with subtle herbal spice on the exhale. Its aroma is sharper and more pungent, featuring strong notes of fuel and chemicals lay…

Live flower on LittleBiggy now

See all