
BLACK FOREST CAKE
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g black forest cake | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g black forest cake | £43.45 | $57.50 | £6.21/g |
| 14g | 14 g black forest cake | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g black forest cake | £161 | $212.50 | £5.73/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.73/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (12% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Black Forest Cake is a 70% indica / 30% sativa strain from Brain Freeze Seeds



