biggysearch ♥ LB status

Rambo ZKITTLEZ Skunk - Fresh Batch

No longer listed on LittleBiggy. This flower from rambouk2uk has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-15 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 g zkit bud£14.19$19.15£7.09/g
3.5g3.5 g zkit bud£23.65$31.91£6.76/g
7g7 g zkit bud£44.93$60.63£6.42/g
14g14 g zkit bud£83.44$112.61£5.96/g
28g28 g zkit bud£148$199.23£5.27/g
56g56 g zkit bud£276$372.40£4.93/g
125g125 g zkit bud£554$748.13£4.43/g
250g250 g zkit bud£1,010$1,363.25£4.04/g
Listing description

Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/7pzwTz Howdy Troops 🫡 This is a fresh batch of the Zkittlez skunk, its an INDICA dominant strain, about 70% indica, 30% sativa It packs a powerful punch, wit…

Live flower on LittleBiggy now

See all