biggysearch ♥ LB status

Lychee *Free Shipping*

No longer listed on LittleBiggy. This flower from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-01 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£13.83$17.50£13.83/g
3.5g3.5 g£41.48$52.50£11.85/g
7g7 g£73.08$92.50£10.44/g
14g14 g£134$170.00£9.59/g
28g28 g£253$320.00£9.03/g
Listing description

A tropical-fruit crescendo of sugary lychee, berry sweetness, and floral finesse—uplifted yet elegantly soothing. Lychee is an indica-leaning hybrid created from the flavorful cross of Pink Rozay and White Runtz—two cultivars celebrated fo…

Live flower on LittleBiggy now

See all