biggysearch ♥ LB status

Blue Sunset Sherbet

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Franz has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-09 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g blue sunset sherbet£789$999.00size unclear
7g7 g blue sunset sherbet£43.45$55.00£6.21/g
14g14 g blue sunset sherbet£79.00$100.00£5.64/g
28g28 g blue sunset sherbet£154$195.00£5.50/g
Listing description

22.08 Grown by myself Very small batch available. It was my last time growing this strain. Something new is coming. Mostly medium and small buds it’s why I dropped price. Enjoy Blue sunset sherbet is an indica-dominant hybrid marijuana s…

Live flower on LittleBiggy now

See all