biggysearch ♥ LB status

10/10 Stardawg

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 3 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
1g 1 g £7.56 $10.00 £7.56/g
3.5g 3.5 g £22.67 $30.00 £6.48/g
7g 7 g £43.45 $57.50 £6.21/g
14g 14 g £83.12 $110.00 £5.94/g
28g 28 g £155 $205.00 £5.53/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£5.53/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (15% cheaper).

Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Stardawg listings →

Listing description

Sharp chem-diesel aggression layered with earthy funk, sour citrus, and the unmistakable heavyweight presence of a true UK street legend. Stardawg is a powerhouse hybrid cannabis cultivar that has become one of the most recognizable and co…