biggysearch ♥ LB status

Extracts

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from Krafted Extracts has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-04 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 gram - intro blackberry runtz - crumble£15.80$20.00£15.80/g
3g3 g - intro blackberry runtz - crumble£39.50$50.00£13.17/g
3g3 g apple fritter - wax crumble£55.30$70.00£18.43/g
12g12 g 3g of each + 1g bb runtz£166$210.00£13.83/g
Listing description

Girl Scout Cookie - Sugar Wax A potent, terpene-rich cannabis concentrate boasting a signature earthy, sweet, and minty flavor profile. Flavour & Aroma Profile Taste: GSC derivatives typically includes terpenes such as caryophyllene, l…

Live concentrate on LittleBiggy now

See all