biggysearch ♥ LB status

LEMON POPPERS

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-09 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£33.58$42.50£9.59/g
7g7 gram£59.25$75.00£8.46/g
14g14 gram£115$145.00£8.18/g
28g28 gram£225$285.00£8.04/g
Listing description

Lemon Poppers Lemon Poppers is an evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa) created through crossing the delicious Lemon Tree X Gelato 41 strains.

Live flower on LittleBiggy now

See all