
SFV OG
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g sfv og | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g sfv og | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g sfv og | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g sfv og | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
SFV OG, also known as "San Fernando Valley OG," "San Fernando Valley Kush," and "San Fernando Valley" is a sativa-dominant hybrid marijuana strain from Cali Connection that is great for patients who need strong…



