
2 STRAINS X3 FILTERED SAME PRICE (C.T.N.G)
🌍 Ships from Multiple Countries
Hash
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.2g | 3.2 g x3 filtered | £32.97 | $43.64 | £10.30/g |
| 5.3g | 5.3 g x3 filtered | £52.07 | $68.91 | £9.82/g |
| 10g | 10 g x3 filtered | £86.78 | $114.85 | £8.68/g |
| 20g | 20 g x3 filtered | £174 | $229.70 | £8.68/g |
Price history
Tracked since 25 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.68/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (5% cheaper).
Seller: Dr.BigJuice has 2 live listings on LittleBiggy.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
2 strains X3 Filtered (C.T.N.G) AVAILABLE RN ! Order via this link to support the shop: https://littlebiggy.org/link/QHF2tV This light brown hash features a soft, sandy, and crumbly texture with a golden yellow core that breaks down easil…



