
STAR DAWG GRADE A+
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g star dawg | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 7g | 7 g star dawg | £50.63 | $67.00 | £7.23/g |
| 14g | 14 g star dawg | £96.72 | $128.00 | £6.91/g |
| 28g | 28 g star dawg | £183 | $242.00 | £6.53/g |
| 56g | 56 g star dawg | £351 | $464.00 | £6.26/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 1 price change recorded across 5 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g star dawg | £34.00 | £29.47 | £34.00 | 7 Aug 2026 | 1 (last 21 Aug 2026) |
| 7g | 7 g star dawg | £50.63 | £50.63 | £50.63 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g star dawg | £96.72 | £96.72 | £96.72 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g star dawg | £183 | £183 | £183 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 56g | 56 g star dawg | £351 | £351 | £351 | 7 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£6.26/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Fire batch of stardawg trimmed like cali solid buds and strong high top shelf stardawg here enjoy Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB h…



