biggysearch ♥ LB status

KING KUSH

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-24 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£25.68$32.50£7.34/g
7g7 gram£47.40$60.00£6.77/g
14g14 gram£90.85$115.00£6.49/g
28g28 gram£178$225.00£6.35/g
Listing description

King Kush King's Kush is a potent, indica-dominant hybrid cross between OG Kush and Grape Ape.

Live flower on LittleBiggy now

See all